Ανοίξτε το όμορφο οβάλ κουτί για να ανακαλύψετε ένα πλήρες σετ τσαγιού, στο οποίο θα βρείτε μια ψηλή τσαγιέρα με καπάκι που παίζει ήχο όταν γέρνει. Τέσσερα φλιτζάνια με πιατάκια και έναν μεγάλο δίσκο. Η γοητευτική μελωδία “You are my Sunshine” θα συνοδεύει το χύσιμο του τσαγιού. Όλα τα κομμάτια είναι διακοσμημένα με υπέροχες εικονογραφήσεις που απεικονίζουν μονόκερους, λαγουδάκια, νεράιδες, πεταλούδες και άλλα. Το παιδικό σετ τσαγιού επιτρέπει το παιχνίδι σε εσωτερικούς χώρους και το παιχνίδι ρόλων. Είναι επίσης ιδανικό για να παίζουν τα παιδιά σε μια ομάδα, διδάσκοντας κοινωνικές δεξιότητες και δεξιότητες σχέσεων. Το κουτί διαθέτει ένα εύχρηστο χερούλι, που διευκολύνει τη μεταφορά του από μέρος σε μέρος.
Προϊόν φιλικό προς το περιβάλλον. Εκτυπώνεται με μελάνια με βάση τη σόγια. Πλήρως ανακυκλώσιμο προϊόν.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
Σετ 11 τεμαχίων
Πρακτική θήκη αποθήκευσης για το σετ
Δημιουργικό παιχνίδι
Συνιστώμενη ηλικία 3+
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
25 x 23,5 x 11 cm